LT EN RU
Apie mus

UAB C.H.ERBSLÖH BALTIC įkurta 2001 metais. Mūsų biuras ir sandėlys yra Kaune, Taikos prospekte 141.

Mes priklausome tarptautinei firmų grupei, kurios centras yra Vokietijoje, Krefeldo mieste. Patirties ir įkvėpimo savo darbui mes semiamės iš mūsų pagrindinės firmos C.H.Erbslöh KG, kuri savo istoriją skaičiuoja nuo 1876 metų kai Karlas Hugo Erbslöh įkūrė to paties pavadinimo firmą Diuseldorfo mieste, kuri pradėjo prekiauti įvairiomis cheminėmis žaliavomis. Firmai plečiantis, 1990 metais ji buvo perkelta į Krefeldo miestą, visą laiką vadovaujant tolesnėms C.H.Erbslöh kartoms. Šiuo metu firmai vadovauja C.H.Erbslöh V-asis.

Firmų grupė C.H.Erbslöh pradėjo plėstis 1987 metais, kai Lenkijoje buvo įkurta firma C.H.Erbslöh Polska Sp.z o.o. Bėgant metams buvo įkurtos firmos Olandijoje, Belgijoje, Šveicarijoje, Austrijoje, Danijoje, Lietuvoje, Rusijoje, Vengrijoje.1999 metais firma C.H. Erbslöh prisijungė prie vieno didžiausių cheminių žaliavų Europoje tiekėjo - LEL koncerno, kuriame taip pat yra firmos LAKE Chemicals & Minerals LTD., Redditch, Jungtinė Karalystė; LAVOLLEE S.A., Levallois, Prancūzija, URAI S.p.A, Milanas, Italija; Ricardo Molina S.A.U, Barselona, Ispanija ir Kemiropa Ltd.,Stambulas, Turkija.

Nuo pat pradžių firmos veikla buvo cheminių žaliavų ir specialių priedų tiekimas pramonei. Firma C.H. Erbslöh Baltic aprūpina cheminėmis žaliavomis savo klientus iš Baltijos šalių: Lietuvos, Latvijos ir Estijos, o taip pat tiekia šias žaliavas klientams iš Baltarusijos ir Ukrainos. Mūsų partnerių dėkinga geografinė padėtis įgalina patiekti reikalingas žaliavas operatyviai, o patirtis, sukaupta per daugiau kaip 130 metų, užtikrina kvalifikuotą techninę pagalbą ir kokybišką aptarnavimą visais klientams rūpimais klausimais.

gazelė 2013